GRC

Aby skutecznie wdrożyć system zarządzania ryzykiem zgodności z wymaganiami, warto skorzystać z odpowiednich narzędzi. Jeśli masz dosyć plików Excel z listą ryzyk, zastanawiania się która wersja jest aktualna i tego kto wprowadził jakie zmiany zastanów się z czego skorzystać. Oceniając potrzeby naszych klientów zdecydowaliśmy się na współprace z SimpleRisk. Wdrożymy i dostosujemy rozwiązanie do Waszych potrzeb i wymagań systemu zarządzania ryzykiem. 

SIMPLERISK UPRASZCZA GRC

CZYM JEST SIMPLERISK?

SimpleRisk to platforma wspierająca spełnianie wszystkich wymagań w zakresie ładu korporacyjnego, zarządzania ryzykiem i zgodności. SimpleRisk został zaprojektowany dla organizacji dowolnej wielkości i oferuje funkcjonalności, w sposób na tyle wszechstronny, że może być używany przez największe firmy na świecie. Jednocześnie interfejs użytkownika pozostaje tak prosty i intuicyjny, że może być używany przez osobę bez wiedzy specjalistycznej. Koszt SimpleRisk-a stanowi ułamek kosztów tradycyjnych narzędzi klasy GRC.

KLUCZOWE KORZYŚCI

Szybkość wdrożenia – Od “Zera do GRC” w kila minut – nie jest wymagana specjalistyczna wiedza.

Elastyczność konfiguracji  –SimpleRisk można dostosować do wewnętrznych procesów i przepływu informacji i w ten sposób używać to narzędzie w sposób najbardziej efektywny.

Dynamiczne raportowanie – Można szybko i sprawnie przygotować raporty dostosowane do konkretnych potrzeb zarządu, biznesu czy zespołów technicznych.

Pobierz broszurę.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

Time Elapsed: 0.028474807739258s